REJESTRACJA KONTA UCZESTNIKA - MEDIA

Proces rejestracji konta w systemie przebiega w 2 krokach:
  1. Wypełnienie formularza rejestracyjnego
  2. Weryfikacja adresu e-mail podanego podczas rejestracji

Wypełnij poniższy formularz i potwierdzić przyciskiem [ZAREJESTRUJ]. Na podany adres e-mail prześlemy wiadomość z linkiem aktywacyjnym. Po kliknięciu na link aktywacyjny Twoje konto zostanie aktywowane. 
 
Identyfikator będzie do odbioru w recepcji w holu A.
select

Rodzaj wykonywanego zajęcia:

  • dziennikarz prasowy
  • fotoreporter
  • dziennikarz radiowy
  • operator telewizyjny
  • dziennikarz telewizyjny
  • inne
Potwierdzam, że zapoznałem się z Regulaminem
Wyrażam zgodę na przesyłanie przez MTG SA na podane adresy informacji handlowej dotyczącej świadczonych przez MTG SA usług, a w szczególności organizowanych imprez targowo-wystawienniczych. Przyjmuję do wiadomości, że wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Wyrażam zgodę na interakcję z innymi Uczestnikami imprezy, w tym na przekazywanie moich danych osobowych zawartych w e-wizytówce w postaci imienia, nazwiska, stanowiska, firmy, adresu e-mail i innych danych zgromadzonych w bazie organizatora. W imieniu podmiotów, którym dane zostaną przekazane informujemy o przysługującym prawie dostępu do swoich danych, ich poprawiania oraz żądania zaprzestania przetwarzania.

Akredytacja jest bezpłatna

UWAGA! Fotografowanie stoisk i eksponatów możliwe jest wyłącznie za zgodą Wystawcy, przez akredytowanych dziennikarzy posiadających widoczny identyfikator MEDIA / FOTO.